KONST / Litografier / Färglitografi 13824100
nr 1382 4100
Leida Rives
(1915-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 32/300, komposition. Motivet: 36x44cm. Bladets mått: 46x54cm, oramat löst blad
Kondition: skadat blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:35:37
800 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Leida Rives
Läs mer om Leida Rives